- wydarzenie już minęło.
MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MŁODZIEŻOWYCH ORKIESTR DĘTYCH W SINDOS (GRECJA)

Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Suchowoli reprezentowała gminę Suchowola oraz Województwo Podlaskie na Międzynarodowym Festiwalu Młodzieżowych Orkiestr Dętych, który odbył się w
Greckim mieście Sindos koło Salonik, w dniach 27-30 sierpnia 2025 r.
https://www.facebook.com/internationalyouthbandfestival/
Wsparcie finansowe i Partner Strategiczny Przedsięwzięcia – Województwo Podlaskie
