bIBLIOTEKA

spotkania autorskie

W dniu 12 maja 2023 r. (piątek) o godz. 9.30 oraz 11.30 w sali Płomyk w Suchowoli odbędzie się spotkanie autorskie dla dzieci z Wojciechem Mikołuszko.

Wojciech Mikołuszko – urodzony w Bielsku Podlaskim przyrodnik, dziennikarz naukowy, autor książek dla dzieci. Najczęściej pisze o przyrodzie, w tym o ewolucji, paleontologii i ekologii. Jego artykuły ukazują się w wielu ogólnopolskich gazetach i magazynach.

Wojciech opublikował dziesięć książek, w tym serię „Tato, a dlaczego?”, „Wielkie pytania małych ludzi” i „Wielkie eksperymenty dla małych ludzi”, „Wojtek” oraz „Wielkie przygody w świecie przyrody„.
Spotkanie autorskie z Wojciechem Mikołuszko odbędzie się w ramach „Tygodnia Bibliotek 2023”.

27.09.2022r. (wtorek) odbędzie się warsztatowe spotkanie autorskie z Bogusławem Janiszewskim, w którym wezmie udział młodzież ze Szkoły Podstawowej w Suchowoli.

Prowadzący: Boguś Janiszewski – pisarz, nauczyciel, ekspert związany ze środowiskiem edukacji niepublicznej. Autor licznych, stworzonych wspólnie z ilustratorem Maksem Skorwiderem popularnonaukowych książek dla dzieci: „Ekonomia, To, o czym dorośli ci nie mówią”, “Mózg”, “Kosmos”, “Wirus i inne drobne ustrojstwa”, „Klimat”, “Śmieci”.
 
Spotkanie odbywa się w ramach projektu PROaktywnie z książką, na który Książnica Podlaska w Białymstoku w br. pozyskała dotację w ramach programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Partnerstwo dla książki.

BIBLIOTEKA

Najważniejsze wydarzenia GOKSIT

Newsletter

Skip to content