Festiwal Kultur

2022 – 5 Festiwal Kultur

Program:

09:00Warsztaty kulinarne: bajgle i „kaczki”. Warsztat pieczenia (i gotowania) bajgli poprowadzi John Crust (warsztat będzie tłumaczony z języka angielskiego na j.polski), zaś piec 'kaczki’ nauczą nas członkinie Klubu Seniora z Suchowoli. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy: ctk@suchowola.pl, 607970213 lub przez FB (Sala Płomyk, Pl. Kościuszki 13, I piętro)

12:00 Jerzy Rajecki:  „Wielokulturowość” – spotkanie z autorem i wernisaż wystawy fotograficznej (CTK, Pl. Kościuszki 5D)

12:30 – Eleonora i Andrzej Mellerowie – wernisaż wystawy malarskiej i promocja książki: „Kamperem do Kabulu” (CTK)

14:00 – Warsztaty zdobienia papieru Ebru, warsztat kaligrafii arabskiej, pokaz parzenia herbaty i kawy tureckiej, stoisko z publikacjami, poczęstunek tatarski (Tatarskim Centrum Kultury Islamu, Goniądzka 2)

19:00Koncert zespołu KROKE (skwer przy Centrum Trzech Kultur)

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Szczegóły znajdziecie tutaj.

Organizatorzy: Centrum Trzech Kultur, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki