Archimistrzostwa

Zapraszamy do wzięcia udziału w Archimistrzostwach!

26 listopada (sobota) Centrum Archiwistyki Społecznej zaprezentuje nową funkcjonalność na portalu Zbiory Społeczne. Pomoże ona w lepszym opisywaniu i wyszukiwaniu zdjęć, dzięki możliwości ich tagowania przez internautów. W Archimistrzostwach wezmą udział cztery archiwa, które wraz ze swoimi drużynami, zarówno stacjonarnie jak i online, będą tagować zdjęcia na portalu Zbiory Społeczne, zbierać za to punkty i zdobywać cenne nagrody! Zadanie będzie polegało na wybraniu tagów, które najlepiej opisują dane zdjęcie, a także na weryfikowaniu tagów zaproponowanych przez innych użytkowników. Każdy może wziąć udział w Archimistrzostwach i grać na rzecz wybranej drużyny! Jeśli interesują Cię zbiory Centrum Trzech Kultur, nasza działalność jest Ci bliska albo chcesz po prostu wypróbować nową funkcjonalność na portalu zbioryspoleczne.pl, dołącz do nas. Więcej dowiesz się tutaj.

26 listopada 2022
Godzina: