Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Piknik z okazji Dnia Rodziny

Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich na festyn rodzinny, który odbędzie się 14 maja (niedziela) w naszym pięknym parku miejskim! To wyjątkowe wydarzenie będzie pełne atrakcji dla całych rodzin, a my gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!
W programie festynu przewidziano mnóstwo wspaniałych atrakcji. Na scenie wystąpi wyjątkowy iluzjonista ŁUKASZ GRANT! Będzie również KOLOROWE SHOW TANECZNE i WESOŁE PRZEDSZKOLAKI, które zachwycą Was swoimi umiejętnościami! Oprócz tego, zobaczymy dzieci z klasy 0 Szkoły Podstawowej w Suchowoli, które zagrają przedstawienie „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”! Będziemy też mieli koncert wokalistów z zajęć muzycznych.
Dla całych rodzin przygotowaliśmy mnóstwo konkursów, gier i zabaw, a także dmuchańce, które będą dostępne bezpłatnie! W przerwach między atrakcjami będzie można skosztować smakołyków, takich jak ciasta, popcorn, a nawet potrawy ukraińskie! Co więcej, przewidziane są również nagrody dla zwycięzców konkursów.
Jesteśmy przekonani, że nasz festyn będzie niezapomnianym wydarzeniem dla Waszych rodzin. Dlatego też serdecznie zapraszamy Was na to wyjątkowe popołudnie w pięknym parku miejskim w Suchowoli. Do zobaczenia 14 maja!

Szczegóły

Data:
14 maja 2023
Godzina:
13:00 - 17:00
Skip to content